آخرین اخبار

آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد

همایش سالانه مشتریان شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP) تاریخ برگزاری: 27/ اردیبهشت/ 1400
 

شرکت پيشگامان کيفيت پاسارگاد در نظر دارد همایش سالیانه مشتریان خود را در تاریخ 27/ اردیبهشت/ 1400 با هدف حفظ ارتباط مستمر و تقدیر از مشتريان وفادار، تشريح آخرين محصولات، خدمات و نوآوری های شرکت، بحث و تبادل نظر در حيطه تائيد صلاحيت آزمايشگاه‌ها، اخذ پيشنهادات و انتقادات مشتريان و ايجاد هم‌افزايی از طريق تبادل نظرات و دستاوردهاي صنايع مختلف برگزار نمايد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی همایش به آدرس زیر مراجعه نمایید:

مصاحبه روزنامه جام‌جم با مدیرعامل شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP)   

این مصاحبه در قالب طرح «نشان ایرانی» به منظور حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان انجام شده است.

برای مشاهده این مصاحبه، روی لینک زیر کلیک نمایید:

برگزاری ارزیابی تاییدصلاحیت مجدد (Reaccreditation) آزمایشگاه شرکت پتروشیمی زاگرس توسط آژانس تاییدصلاحیت ترکیه (TURKAK)   

این ارزیابی در تاریخ‌های 27 و 28 بهمن 1399 و بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017 برگزار گردید. به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این ارزیابی به صورت از راه دور (Remote Assessment) برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزشی «سرارزیابی استاندارد ISO/IEC 17025 تحت اعتبار PECB کانادا» 

این دوره آموزشی توسط شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد و از تاریخ 4 لغایت 8 بهمن ماه و به صورت مجازی با حضور 18 نفر از صنایع مختلف برگزار گردید. این دوره دارای بالاترین سطح اعتبار بین‌المللی بوده و آزمون و ارزیابی شرکت‌کنندگان به صورت مستقل و توسط شرکت PECB کانادا و مطابق الزامات استاندارد ISO/IEC 17024 صورت می‌پذیرد.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی مواد مرجع تولیدی شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP)

جهت مشاهده انواع مواد مرجع تولیدی شرکت و همچنین خرید آنلاین این محصولات به لینک زیر مراجعه نمایید: 

برگزاری ارزیابی تاییدصلاحیت مجدد (Reaccreditation) آزمایشگاه شرکت پتروشیمی مارون توسط آژانس تاییدصلاحیت ترکیه (TURKAK)  

این ارزیابی در تاریخ‌های 30 دی و 1 بهمن 1399 و بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017 برگزار گردید. به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این ارزیابی به صورت از راه دور (Remote Assessment) برگزار گردید.

مشارکت شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP) در هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

این نمایشگاه از تاریخ 27 تا 30 آذر 1399 به صورت مجازی برگزار گردید.

اطلاعات بیشتر از طریق وب‌سایت رسمی نمایشگاه به آدرس زیر قابل دسترسی می‌باشد:

برگزاری ارزیابی مراقبتی آزمایشگاه شرکت پتروشیمی شازند (اراک) توسط آژانس تاییدصلاحیت ترکیه (TURKAK) 

این ارزیابی در تاریخ‌های 15 و 26 آذر ماه 1399 و بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017 برگزار گردید.

به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این ارزیابی به صورت از راه دور (Remote Assessment) برگزار گردید.

دریافت تاییدیه مجدد از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش‌بنیان

ارزیابی شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شده و این شرکت موفق به اخذ تاییدیه مجدد به عنوان شرکت دانش‌بنیان گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک نمایید.

برگزاری دوره آموزشی سرارزیابی استاندارد ISO/IEC 17025 به صورت از راه دور (تحت اعتبار PECB کانادا)

شرکت پيشگامان کيفيت پاسارگاد (PQP) همکار رسمی شرکت PECB کانادا در ایران نظر دارد تا برای چهارمین بار، دوره آموزشی سرارزیابی استاندارد ISO/IEC 17025 را در بهمن ماه سال جاری به صورت از راه دور (Remote) برگزار مي‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک نمایید.

«انجام ارزیابی تاییدصلاحیت مجدد (Reaccreditation) آزمایشگاه شرکت پتروشیمی نوری (برزویه) توسط شرکت TURKAK ترکیه»  

ارزیابی تاییدصلاحیت مجدد آزمایشگاه شرکت پتروشیمی نوری (برزویه) از تاریخ 19 لغایت 20 مهر ماه 1399 توسط مرجع تایید صلاحیت کشور ترکیه (TURKAK) برگزار گردید و این شرکت موفق به تمدید گواهینامه تاییدصلاحیت خود بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017 برای یک دوره 4 ساله جدید گردید.

به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این ارزیابی به صورت از راه دور (Remote Assessment) برگزار گردید.

دوره آموزشی مجازی آشناسازی کارکنان جدید ازمایشگاه با الزامات استاندارد ISO/IEC 17025

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد در راستای تعهد جهت به‌روزآوری و بهبود مستمر خدمات خود و همچنین محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا بستر لازم به منظور ارایه دوره‌های آموزشی خود به صورت الکترونیکی را فراهم نموده و در این راستا اقدام به تهیه دوره آموزشی مجازی « آشناسازی کارکنان جدید ازمایشگاه با الزامات استاندارد ISO/IEC 17025» نموده است.

در این دوره آموزشی حیطه‌های تخصصی استاندارد ISO/IEC 17025 شامل الزامات مرتبط با مستندسازی، عدم‌قطعیت اندازه‌گیری، حصول اطمینان از اعتبار نتایج، تصدیق و صحه‌گذاری روش‌های آزمون و … به منظور آشناسازی اولیه کارکنان جدید آزمایشگاه با این مفاهیم و درک اصول مرتبط با تاییدصلاحیت آزمایشگاه‌ها تشریح شده و این امکان برای آموزش‌گیرندگان فراهم شده است که فیلم آموزشی هر فصل را به صورت جداگانه مشاهده نمایند. (مشاهده اطلاعات بيشتر )

انجام ممیزی مراقبتی شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد توسط شرکت TURKAK ترکیه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17043

ممیزی مراقبتی شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP) بر اساس استاندارد ISO/IEC 17043 در تاریخ 31/ تیر/ 1399 توسط شرکت TURKAK ترکیه و به صورت ارزیابی از راه دور (Remote Assessment) برگزار گردید.

این ارزیابی با حضور سه ارزیاب شرکت TURKAK و همچنین تیم فنی و مدیریتی شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد انجام شده و سوابق مربوط به چند مورد از برنامه‌های آزمون مهارت (PT) اجرا شده به همراه الزامات مدیریتی مورد ارزیابی قرار گرفت.

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP) اولین شرکت ایرانی دارای گواهینامه تاییدصلاحیت بر اساس استاندارد ISO/IEC 17043 برای اجرای آزمون‌های مهارت (PT) می‌باشد که از سال 1392 موفق به اخذ این گواهینامه شده است.

دامنه کاربرد (Scope) تاییدصلاحیت این شرکت شامل آزمون‌های فیزیکوشیمیایی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب می‌باشد.

فروش ویژه تابستانی مواد مرجع

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد تا پایان شهریور ماه 1399 تخفیف ویژه‌ای را برای مواد مرجع موجود خود در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.

«دوره آموزشی مجازی «مبانی و مستندسازی بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025»

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد در راستای تعهد جهت به‌روزآوری و بهبود مستمر خدمات خود و همچنین محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا بستر لازم به منظور ارایه دوره‌های آموزشی خود به صورت الکترونیکی را فراهم نموده و در این راستا اقدام به تهیه دوره آموزشی مجازی «مبانی و مستندسازی بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025» نموده است.

این دوره آموزشی می‌تواند به عنوان یک منبع مفید به آزمایشگاه‌ها در زمینه انتقال سیستم مدیریت قبلی خود از ویرایش 2005 به ویرایش فعلی کمک نماید. در این دوره آموزشی کلیه الزامات استاندارد ISO/IEC 17025:2017 تشریح شده و این امکان برای آموزش‌گیرندگان فراهم شده است که فیلم آموزشی هر فصل را به صورت جداگانه مشاهده نمایند.

 

کلمات کلیدی | آزمون مهارت , آزمون مهارت (PT) , استاندارد ISO 17025 , استاندارد ISO/IEC 17025 , مشاوره استاندارد ISO/IEC 17025 , مشاوره ایزو 17025 , مشاوره استاندارد ISO 17025 , آموزش استاندارد ISO/IEC 17025 , آموزش استاندارد ISO 17025 , تاییدصلاحیت آزمایشگاه , تاییدصلاحیت آزمایشگاهه ا, آزمون کفایت تخصصی, آزمون کفایت تخصصی (PT) , Proficiency Testing , Proficiency Testing (PT), مواد مرجع, مواد مرجع (RM), مواد مرجع گواهی شده (CRM), مواد مرجع (RMs), مواد مرجع گواهی شده (CRMs), صحهگذاری روش آزمون, صحهگذاری روشهای آزمون ,عدمقطعیت اندازهگیری

توضیحات کلمات کلیدی : شرکت دانش‌ بنیان پيشگامان کيفيت پاسارگاد (PQP)، با بيش از 15 سال تجربه مديران و کارشناسان خود مجموعه کاملي از خدمات و محصولات مورد نياز جهت اعتباردهي آزمايشگاه‌ها بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 را ارایه مي‌کند.