مواد مرجع صنایع نفتی و پتروشیمی

مواد مرجع صنایع نفتی و پتروشیمی 

AccuStandard

شرکت AccuStandard در سال 1986 در کشور آمریکا تأسیس شد، این شرکت تولید کننده پیشرو در زمینه مواد مرجع گواهی شده (CRMs) و مجموعه‌ای جامع از استانداردهای مرجع آلی، معدنی و نفتی را برای تجزیه و تحلیل شیمیایی ارائه می‌دهد. مواد مرجع تولیدی این شرکت در حوزه پتروشیمی شامل استانداردهای بیش از 100 روش ASTM ،ترکیبات اکسیژن دار، آروماتیک ها، خواص فیزیکی، PIANO، DHA، دی ایزوسیانات ها، سوخت های زیستی، UOP، TPH و سوخت ها و هیدروکربن ها، گوگرد و … است.

Paragon Scientific Limited

شرکت Paragon Scientific Limited در زمینه تولید مواد مرجع با کیفیت در حوزه نفت و پتروشیمی فعالیت داشته و بر اساس استاندارد ISO 17034 تاییدصلاحیت شده است. مواد مرجع این شرکت شامل موارد زیر می‌باشند:

• ضریب شکست
• ویسکوزیته
• عدد اسیدی/بازی کل

• استانداردهای چگالی
• نقطه اشتعال
• نقطه ریزش
• رنگ سیالات

ROFA

شرکت ROFA در سال 1958 در کشور اتریش تاسیس شده است. این شرکت در زمینه تولید مواد مرجع و تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه نفت و پتروشیمی فعالیت دارد.
شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد نماینده رسمی شرکت ROFA بوده و قادر به تامین مواد مرجع این شرکت در حوزه نفت و پتروشیمی می‌باشد. مواد مرجع تولیدی این شرکت تحت شرایط کنترل شده سخت‌گیرانه‌ای تولید و کالیبره شده و این مواد منطبق با کلیه استانداردهای بین‌المللی مرتبط و پروتکل‌های کیفی می‌باشند. مواد مرجع گواهی شده این شرکت شامل موارد زیر می‌باشند:
– بنزین
– دیزل (گازوییل)
– سوخت جت
– روان‌کننده‌ها
کلیه CRMها در بطری‌های آلومینیومی 250ml یا 100ml ارایه شده و گواهینامه همراه آنها حاوی مقادیر و عدم‌قطعیت‌های پارامترها، شرایط انبارش و محافظت و همچنین نحوه استفاده حین آزمون می‌باشند.

 

سایر صنایع
مواد مرجع و استانداردهای زیست‌محیطی (آب و فاضلاب)
مواد مرجع و استانداردهای زیست‌محیطی (آب و فاضلاب)
جزئیات بیشتر
مواد مرجع صنایع آهن و فولاد
مواد مرجع صنایع آهن و فولاد
جزئیات بیشتر